Hakkımızda

ÇİÇEK KARDEŞLER  1999 yılından itibaren sahip olduğu bilgi ve tecrübeyi, siz değerli müşterilerimiz ile paylaşmaktan mutluluk duyar,işimizi en iyi şekilde yapmaktayız. Kurulduğu günden itibaren İster kara taşıtları,iş makinaları isterse deniz taşıtları olsun bütün dizel motorların yakıt pompası ve enjektör sistemlerine yönelik yetkili servis ve yedek parça alanında hizmet vermekteyiz .

Çiçek kardeşler Bosch sertifikalı teknisyenlerimiz tarafından aracınızın, geminizin,iş makinanızın enjektörlerini ve yakıt pompanısını tamir ve bakımları yapılmaktadır.Servisimiz Bosch tarafından üretilen ve dizel teknolojisine devrim yaratan elektronik ölçüm test cihazlarına sahiptir.

Tüm dizel sistemlerinde araç üstü arıza teşhisten yedek parça ,test,onarım ve satışına kadar her türlü hizmeti sunabilen yetkili servistir. Bosch Dizel Servisimiz bir tamirhane sıfatı bulunmayan iç ve dış görüntüsü, personel yapılanmasıyla tamamıyla kurumsal ,temiz,düzenli , orijinal yedek parçaları kullanan ve bu durumu muhafaza eden sistemli çalışan servistir. Dizel yakıt pompalarının kontrolü ve onarımı için gerekli son teknoloji test ekipmanlarına ve aynı zamanda her yıl en son sistem eğitimlerle donatılmış yetkili uzman teknisyen kadrosuna sahip olan firmamiz bugün ve gelecekte de üstün hizmet anlayışıyla sizlerin yanında olmayı hedeflemiştir.